تاثیر تیزر تبلیغاتی در فروش

تیزر تبلیغاتی

چقدر تیزر تبلیغاتی در افزایش فروش و موفقیت سهیم است؟ آیا ساخت تیزر تبلیغاتی با توجه به هزینه های مربوطه و زمان و منابعی که نیازمند آن است، یک عمل ارزشمند محسوب می شود؟ در این مقاله به تاثیرات شگفت آور استفاده کسب و کارها از تیزر تبلیغاتی می پردازیم.

تیزر تبلیغاتی و فروش


سال هاست که تاجران و صاحبان کسب و کارهای مختلف با تاثیر تبلیغات در روند کاری خود به شدت مواجه شده اند. تا جایی که از قدیمی های بازار نیز شنیده ایم که بیشتر درآمد خود را صرف تبلیغات کنید، چراکه این کار تضمینی بر ثبات کار شما و پیشرفت آن حتی در صورت به وجود آمدن تغییرات اقتصادی و سیاسی و همچنین وارد شدن رقبای جدید می باشد.

برای دیدن نمونه کارهای اسپایرل کلیک کنید


سالها پیش روش تبلیغات بسیار محدود بود که متداول ترین روش آن را استفاده از تبلیغات چاپی و کاغذی می دانستند. که چاپ بروشور و یا تبلیغ در روزنامه ها بسیار مرسوم بودند. با به وجود آمدن رسانه و تبلیغات نیز رنگ و بوی جدیدی به خود گرفت، پادکست های تبلیغاتی رادیو و سپس تیزر تبلیغاتی تلویزیون به وجود آمد. رفته رفته کسب و کار های بزرگتر به ساخت تیزر تبلیغاتی از کسب و کار خود روی آوردند. چرا که تاثیر شگفت انگیز استفاده از بهترین روش تبلیغاتی بصری را در تجارت هایی که از این روش استفاده کرده بودند مشخصا دیده بودند.

تیزر تبلیغاتی

برای سالهای سال، تلویزیون مناسب ترین رسانه برای تبلیغات بود. اما از آنجا که هزینه های بسیار زیادی بابت پخش تیزر تبلبغاتی از شرکت های مختلف اخذ می شود، بسیاری توانایی ارائه خدمات خود را در تلویزیون نداشتند. همچنین در برخی موارد علاوه بر قیمت، تلویزیون گزینه مناسبی برای برخی کسب و کارها در رسیاندن مفهوم کالا یا خدمات به مخاطب هدف محسوب نمی شد.

هشتگ چیست و چه کاربردی دارد؟


رفته رفته با ورود گوشی های هوشمند و پیدایش شبکه های اجتماعی و افزایش کاربران، تبلیغات بصری جان دوباره ای به خود گرفت و راه حل بزرگی برای بسیاری محسوب میشد. در این میان تاثیر ویدئوها و راغب بودن مخاطب به دنبال کردن محتوای ویدئویی بر کسی پوشیده نیست. در این میان توجه به تیزر تبلیغاتی در رسانه های بیشماری که امروزه با کمترین قیمت اقدام به معرفی کسب و کارها می کندد بسیار افزایش یافت. پیشرفت تکنولوژی در فیلم برداری و تدوین و معرفی خدمات و یا کالا به حدی رسیده که بعضا یک تیزر تبلیغاتی آنقدر چشم نواز است که می تواند مخاطب را با تاپایان با خود همراه کند و در نهایت به خواسته خود برسد. این پایان کار نیست، مشاهده این ویدئو در پهنای جهان هستی و دست به دست شدن آن توسط کاربران تصوری است که هر تاجری را مشتاق به سرمایه گذاری میکند.

مزیت های تیزر تبلیغاتی


تاثیر گذاری یک تیزر تبلیغاتی بیشتر از حدی است که متصور می شوید. لابد شنیده اید که تاثیر یک تصویر گاهی بیش از هزاران کلمه است. حال با توجه به شکل گیری یک ویدئو از هزاران فریم عکس، به تاثیر شگرف این محتوا در انتقال مضمون و خواسته سازنده به مخاطب را راحت تر پی میبریم.

سایر مقالات وبلاگ


برای درک این مفهوم مثال بارز این است که در سراسر اینترنت میلیون ها وبسایت های ارائه دهنده خدمات ویدئویی و کلیپ ها مانند یوتیوب و آپارات وجود دارند. با نگاهی ساده به آمار خیره کننده بازدیدکنندگان یوتیوب، به اعداد شگفت انگیزی میرسیم که قابل تصور نیست. میلیارد ها بازدید در ماه!! این وبسایت را جزو 3 پایگاه برتر اینترنتی جهان کرده است. همچنین در ایران نیز آپارات جزو پنج وبسایت پربازدید ایران است. همه این موارد نمایانگر تاثیر ویدئو را در معرفی کسب و کار و خدمات می باشد. بهتر است ما نیز این ابزار را دست کم نگیریم.

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی


نکته متمایز کننده انتشار تیزر تبلیغاتی در تلویزیون از رسانه های دیجیتال، علاوه بر قیمت بر سر پخش های مکرر، تعاملی بودن آن است. یک تیزر تبلیغاتی موفق با انتشار رایگان در چنیدین شبکه اجتماعی موثر، مانند تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، پینترست و غیره علاوه بر داشتن شانس بالایی در دیده شدن در هر ساعت شبانه روز، در صورت پسندیده شدن از صوی کاربران دست به دست شده و همین تعامل به شما در دیده شدن مکرر و پایدار کمک خواهد کرد. این امر و دسترسی به این حجم از توجه از سوی کاربران، هزینه های ساخت تیزر تبلیغاتی را به سرعت باز می گرداند.


این تیزر تبلیغاتی نه تنها پس مدتی حذف نمی شود بلکه تا مدت ها در پیج های مختلف و کاربران مختلف دست به دست شده و دیده می شود. البته گفتنی است دستیابی به این افتخار که ویدئو با شانس بالا برای دیده شدن نیازمند همکاری با تیمی حرفه ای و ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه این می باشد.


اسپایرل تیم مفتخر است که اعضای این تیم با سالها تجربه و فعالیت در حوزه های مختلف، با اندوخته تجربیات و شناخت نیازمندی یک تیزر تبلیغاتی موفق برای دیده شدن، اکنون با گذشت بیش از یک سال از شروع به کار تیم، اعتماد کسب و کارهای زب=یادی را به خود جلب کرده و به موفقیت ها ی چشم گیری در این راستا رسیده است.


با تشکر از همراهی شما عزیزان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *