ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

امروزه دیگر ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان کار بسیار مشکلی نمی باشد! روش هایی وجود دارد که شما می توانید با کمک آن ها دست به ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای و در عین حال رایگان بزنید. اگر علاقه مند هستید که این راه ها را بشناسید، با ما همراه باشید!

شما باید برای ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای یا خودتان آموزش دیده باشید و یا این که این کار را به یک متخصص بسپارید. در حالت اول نیازمند صرف زمان زیادی برای یادگیری و متخصص شدن در این زمینه وجود دارد و در حالت دوم نیز صرف هزینه های سرسام آور. اما آیا میدانستید که می توانید بدون هزینه و دانش خاصی نیز دست به ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان بزنید؟

بله، شما به راحتی می توانید تیزر تبلیغاتی خودتان را بسازید و در آن خودتان یا محصولتان و یا کسب و کارتان را معرفی کنید و سپس آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما قبل از هر چیز باید به این سوال پاسخ بدهید که اصلا چرا ساخت یک تیزر تبلیغاتی ممکن است مفید باشد؟

 

دلایل ساخت تیزر تبلیغاتی :

 

 

معرفی خودتان :

اصلا چرا باید دست به ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای بزنید؟ جواب بسیار ساده است، برای اینکه باید خودتان یا محصولتان را به دیگران معرفی کنید. برای اینکه در کارتان موفق شوید و بتوانید مخاطبین جدیدی را وارد پروسه کسب و کار خودتان بکنید باید تبلیغات داشته باشید. راه های زیادی برای انجام تبلیغات وجود دارد ولی یکی از بهترین راه ها ساخت یک تیزر تبلیغاتی است و چه بهتر است که به جای پرداخت هزینه دست به ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان بزنید.

تغییر علاقه :

آمار ها نشان داده مدتی است که علایق مردم به جای خواندن متن های طولانی به سمت اینفوگرافی ها و ویدیو ها رفته است. مردم دیگر وقت و انرژی این را ندارند که مقاله های طولانی و خسته کننده را مطالعه کنند. برای همین به سمت دیدن ویدیو ها و یا متن نوشته ها جذب می شوند.

دنبال مخاطب باشید :

کسب و کارها نیز به طبع باید به دنبال مخاطب باشند و آن ها نیز ناگذیر به جای تولید متن های طولانی باید دست به ساخت تیزرهای تبلیغاتی بزنند. خب بعضی از کسب و کارها خودشان سعی در تولید این تیزرهای تبلیغاتی می نمایند که خب نیازمند استخدام یک نیروی ماهر بوده و یا اینکه فرد خودش سعی کند که روند ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای را یاد بگیرد. که در هر حالت باید هزینه های مالی و زمانی  را برای کسب و کارها متصور شد.

 

پس بسیاری از کسب و کارها به دنبال ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان می باشند. ما در ادامه روش هایی را برای سخت تیزر های تبلیغاتی به شما خواهیم گفت که به صورت رایگان نیز می باشد، اما این نکته را فراموش نکنید که هر ارزانی بی حکمت نیست! تیزرهای تبلیغاتی رایگان دارای محدودیت هایی هستند. مانند داشتن لوگو یا تبلیغات بر روی خود، محدود بودن دسترسی، محدود بودن میزان تغییرات و … . ولی خب اگر قصد دارید که هیچ هزینه ای برای ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای خود نکنید، این سایت ها را دنبال کنید:

 

چند نمونه سایت خارجی برای ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان :

این سایت یکی از سایت هایی که است که به شما در ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان یاری خواهد رساند. PowToon با در اختیار گذاشتن قابلیت های زیادی که دارد به شما این امکان را می دهد تا تیزر تبلیغاتی خود را به راحتی بسازید. از مزیت های این سایت می توان به راحت بودن پنل کاربری آن و امکان ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای به کمک آن، اشاره نمود.

شما بعد از ورود باید به عضویت سایت دربیاید و بعد می توانید وارد پنل کاربری شده و دست به ساخت تیزر خود بزنید. اما یک مشکل اساسی که وجود دارد این است که این سایت امکان دانلود ویدیو را به شما نمی دهد و فقط اجازه انتشار آن را در شبکه هایی مانند یوتیوب دارید، ولی نگران نباشید! شما می توانید بعد از انتشار آن در یوتیوب، به وسیله سایر نرم افزارهای دانلود، ویدیو خود را از یوتیوب دانلود کنید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

یکی دیگر از سایت هایی که به شما در ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان کمک خواهد، سایت انیمیکر است. پس از عضویت در این سایت شما می توانید به کمک ابزارهایی که در اختیار شما قرار گرفته است، موشن گرافیک های زیبایی را برای خودتان تولید نمایید.

ضمنا شما در انتهای ساخت تیزر تبلیغاتی خود می توانید ویدیو آماده شده خود را دانلود کرده و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما همانطور که اشاره شد، رایگان بودن همیشه به معنای خوب بودن نیست. سایت انیمیکر امکان ساخت تیزر موشن گرافیک رایگان را به شما خواهد داد، ولی واترمارک نام سایت خود را بر روی ویدئوها قرار می دهد.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

انیموتو یکی از بهترین سایت هایی است که امکان ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. شما بعد از ورود به این سایت باید به عضویت آن در بیاید و یک حساب کاربری ایجاد نمایید. شما می توانید در این سایت حق اشتراک را تهیه کنید و دست خود را در ساخت تیزرهای تبلیغاتی بازتر کنید. ولی مد نظر داشته باشید که باید حق اشتراک را به دلار بپردازید و خب آن هم مشکلات خودش را دارد. ولی نگران نباشید. در این سایت می توانید به صورت رایگان نیز کار کنید.

پس از عضویت در این سایت به قسمت پروژه رفته و با انتخاب ویدیو خود دست به اعمال تغییرات لازم بزنید و تیزر مورد نظر خودتون رو بسازید. پس از اتمام پروژه تان هم می توانید از ویدئو تان خروجی بگیرید. ولی باز هم واترمارک نام سایت بر روی تیزر شما قرار خواهد گرفت.

 

سایت های خارجی زیادی هستند که می توانند به شما در ساخت تیزر تبلغاتی رایگان کمک کنند. مانند سایت هایی که در بالا نام برده شد و همینطور سایت motionden ( https://motionden.com/ ) ، سایت biteable (https://biteable.com/ ) و …. . نحوه کار با اکثر این سایت ها نیز به یک صورت است. باید بعد از ورود به سایت به عضویت آن در آمده و بعد از انتخاب ویدیو خود، دست به اعمال تغییراتی در آن زده و در نهایت از آن خروجی بگیرید که در حالت رایگان این سایت ها، اسم سایت به صورت واترمارک بر روی تیزر شما قرار خواهد گرفت.

مشکل عمده ای که سایت های خارجی با آن مواجه هستند، پشتیبانی نکردن از متن و فونت های فارسی است. حتی دسترسی برخی از سایت های خارجی برای ما کاربران ایرانی نیز محدود می باشد. پس بهتر است به جای استفاده از سایت های خارجی، از سایت های مشابه ایرانی که این امکان را به ما می دهند بهره ببریم. حال به بررسی چند سایت ایرانی در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان می پردازیم تا با نمونه های داخلی نیز آشنا شویم.

 

چند نمونه سایت ایرانی برای ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان :

ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

این سایت، یک نمونه بسیار عالی برای ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان می باشد. شما به وسیله این سایت می توانید موشن گرافیک های جذاب و زیبایی را تولید نمایید. محیط جذاب، شخصیت ها و کاراکتر های زیبا، توانایی افزودن متن های فارسی، افزودن اشیاء متحرک و… از امکانات مهم این سایت به شما می روند.

اما این سایت هم مانند نسخه های خارجی خود، به صورت کامل رایگان نیست. برای حذف واتر مارک نام سایت و توانایی خروجی گرفتن و ساخت ویدئو های مختلف باید از سایت حق اشتراک دریافت کنید.

 

 

سایت ویدی وود نیز یک سایت ایرانی مناسب برای ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان می باشد. قدرت ویدی وود در پروسه ساده ساخت ویدیو می باشد. بدین صورت که با طی چند مرحله ساده می توانید در صفحه ساخت ویدیو اطلاعاتی که می خواهید در ویدیوتان باشد را وارد کنید و یا از محتواهایی که به صورت پیش فرض در خود سایت قرار داده، استفاده نمایید. سپس ویدیو خود را ویراش نموده و در آخر بعد از چند دقیقه فیلم خودتون رو دریافت کنید.

اما باز هم همان داستان همیشگی. شما باید برای دانلود ویدیوتان بدون واتر مارک اسم سایت، هزینه ای را پرداخت کنید که بسته به نوع کیفیت درخواستی جهت دانلود ویدیو، قیمت آن متفاوت خواهد بود.

 

سایت های ایرانی دیگری نیز وجود دارند که می توانید به کمک آن ها تیزر تبلیغاتی رایگان برای خودتان آماده کنید، مانند سایت های شایگان (https://shayegan.net/ ) ، طلوع فیلم (https://tolofilm.com/  )، نمابین (http://www.namabeen.com/ ) و … که کار کردن با آن ها مانند نمونه های خارجی بوده ولی به علت فارسی بودن و پشتیبانی نمودن فونت های فارسی گزینه های بهتری برای ساخت تیزر می باشند.

 

نتیجه گیری :

ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان کار پیچیده و مشکلی نیست. همانطور که نیاز به دانش خاص و علم زیادی نیز ندارد. پنل ها و سایت های زیادی هستند که به شما در ساخت تیزرهای تبلیغاتی رایگان کمک می کنند. (هرچند که به صورت کامل رایگان نبوده ولی در مقایسه با قیمت های نجومی ساخت تیزرهای تبلیغاتی، از این هزینه های کوچک چشم پوشی می شود!). در ضمن همه میدانیم که دست شما در هنگام ساخت تیزرهای تبلیغاتی رایگان در این سایت ها بسته است. شما باید از تم هایی که این سایت ها برای شما در نظر گرفته اند استفاده کنید که همین مسئله باعث افت کیفیت کار شما خواهد شد.

بر همگان واضح و مبرهن است که ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای نیازمند دانش و تخصص کافی می باشد!

مجموعه اسپایرل با تکیه بر تیم قدرتمند خود در حوزه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای میتواند شما را در این راه همراهی کند. پس اگر به دنبال یک مجموعه ای هستید که علاوه بر اینکه تیزر تبلیغاتی شما را با کمترین هزینه هزینه ممکن و با نهایت کیفیت در کوتاهترین زمان آماده کند، همین الان با تیم مشاوره اسپایرل تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *