چگونه یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی پیدا کنیم؟

تبلیغات و برندسازی, محتوای ویدئویی

وظیفۀ شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی، معرفی برند شما در قالب تیزرهایی منسجم و مؤثر است. تیزرهایی که کسب‌وکار شما را به مشتریان و مخاطبان خود نزدیک می‌کند و از طریق برند آگاهی، به افزایش فروش کمک می‌کند.

بسیاری از شرکت‌ها وعدۀ انجام این کار را می‌دهند، اما دقت و حوصلۀ لازم را به خرج نمی‌دهند. ازاین‌رو ارزش واقعی شما میان محتوای بی‌شمار رقبا گم می‌شود. شرکت‌های قابل‌اعتماد در ابتدا باید کشف کنند چه چیزی کسب‌وکار شما را از دیگران متمایز می‌کند و سپس شروع به ساخت تیزر کنند.

انتخاب یک شرکت تبلیغاتی برای رسیدن به اهداف تجاری کوتاه‌مدت و بلندمدت، تصمیمی حیاتی به شمار می‌رود. ممکن است گزینه‌های بی‌شماری در دسترس باشد، اما تنها تعداد اندکی از شرکت‌های بازاریابی هستند که می‌توانند یک سرمایه‌گذاری عالی برای آیندۀ شرکت شما باشند.

همۀ شرکت‌های تبلیغاتی حرف‌های خوب می‌زنند و سعی می‌کنند خودشان را بهتر از باقی شرکت‌ها نشان دهند. اما در زمینۀ دیجیتال ممکن است متخصص نباشند. تیمی که با آن شروع به همکاری می‌کنید، می‌تواند به معنای واقعی کلمه باعث بهبود آیندۀ شما شود، یا آن را به‌کلی خراب کند.

با وجود تعداد زیادی از شرکت‌های تبلیغاتی که در زمینۀ ساخت تیزر فعالیت می‌کنند، ممکن است انتخاب کمی سخت باشد. اما شما می‌توانید با محدودکردن جستجوی خود در شرکت‌هایی که دارای 8 ویژگی اساسی هستند، روند انتخاب را ساده کنید.

خصوصیاتی که برای تیم‌های تبلیغاتی قابل‌اعتماد بررسی می‌کنیم را می‌توانید با مشاهدۀ سابقۀ آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی یا وب‌سایت این شرکت‌ها بررسی کنید. اگر در یک شرکت تبلیغاتی این 8  ویژگی را دیدید، حتماً آن را برای ساخت تیزر و یا حتی دیگر خدمات بازاریابی خود انتخاب کنید.

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

با دریافت خلاصه ی همین مطلب به صورت فایل پی دی اف، این مقاله را در زمان مناسب تری مطالعه فرمایید.

1. تخصص در حوزۀ دیجیتال

شرکتی که بتواند مشاغل یا محصولات خاصی را به بازار دیجیتالی امروز عرضه کند، خودش باید حضور آنلاین قوی داشته باشد. علاوه بر حضور آنلاین، یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی، در اکثر کانال‌های بازاریابی دیجیتال تخصص نیز دارد.

این شرکت‌ها می‌دانند که کاربران زمان خود را برای دسترسی به محتواها، در کانال‌های مختلفی صرف می‌کنند و در طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌ها فعالیت دارند. حال شرکتی که از این موضوع آگاه باشد، هر تیزر را متناسب با پلتفرم مخصوص به خود می‌سازد.

به همین منظور، ما توصیه می‌کنیم شرکتی را انتخاب کنید که در زمینۀ ایجاد لید و بهبود فروش در فضای دیجیتال سابقۀ خوبی داشته باشد. علاوه بر این، یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی باید در خدمات زیر نیز مهارت داشته باشد:

  • کمپین‌های بازاریابی از طریق ایمیل
  • استراتژی‌های شبکه‌های اجتماعی
  • توسعۀ وب‌سایت
  • استراتژی تولید محتوا و سئو
  • اتوماسیون بازاریابی

برای کسب موفقیت‌های بزرگ، باید به مخاطبان جهانی برسید. اشتباه نکنید! قرار نیست شعبه‌های فیزیکی در سراسر جهان داشته باشید. بلکه باید بتوانید به صورت دیجیتالی با مخاطبان سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. اگر تیم تبلیغاتی موردنظر شما از نحوۀ انتشار تیزر در فضای دیجیتال و رفتارهای دیجیتالی مشتریان آگاه باشد، به شما کمک می‌کنند تا شعاع دسترسی خود را گسترش داده و مشتریان بیشتری را از سراسر جهان جذب کنید.

2. فعالیت‌های داده‌محور

یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی باید بتواند از تکنیک‌های مدیریت داده برای درک بیشتر مخاطبان تیزرهای شما استفاده کند. این فعالیت‌ها علاوه بر تحلیل کمپین بازاریابی ویدئویی شما، شامل بررسی و تحقیق رقبای شما نیز می‌شود.

داده‌ها، اندازه‌گیری‌ها و آنالیزهای مرتبط با موفقیت تیزر، برای کمپین‌های موفق بازاریابی ضروری هستند. زیرا ارزش ابتکارات شما و شرکت تبلیغاتی را ثابت می‌کنند و تصمیم‌گیری‌های بهتری را امکان‌پذیر می‌کنند. به همین دلیل است که شرکت‌های بزرگ تبلیغاتی از این اقدامات برای ردیابی موفقیت و تکرار آن استفاده می‌کنند.

بررسی اثربخشی هر تیزر، شما را در جریان پیشرفت تیم تبلیغاتی قرار می‌دهد. بدیهی است که پیشرفت آن‌ها در جهت اهداف شماست و باید برای شما مهم باشد. یک آژانس تبلیغاتی حرفه‌ای، از تجزیه‌وتحلیل نتایج تیزر تبلیغاتی برای اندازه‌گیری موفقیت اقدامات خود استفاده می‌کند و با استفاده از این داده‌ها یک فرایند تکراری را برای افزایش نرخ تبدیل و فروش به کار می‌گیرد.

همچنین شما به‌عنوان مدیر یک کسب‌وکار، باید بدانید که هیچ کمپین بازاریابی ویدئویی نبوده که در ابتدا بدون نقص و مشکل اجرا شده باشد. این توانایی فرار از مشکلات نیست که برای یک شرکت تبلیغاتی موفق مهم است. بلکه توانایی شناخت، مقابله و حل مشکلات است که باید به آن دقت کنید.

3. تأکید بر مفهوم و قصه‌گویی

ازآنجاکه مفهوم و ایده، از اصول اصلی بازاریابی موفق هستند، شرکتی که با آن همکاری می‌کنید باید در این زمینه تخصص داشته باشد. علاوه بر دانستن نحوۀ ایجاد یک استراتژی محتوای ممتاز که مشتریان را جذب و حفظ می‌کند، آن‌ها باید بتوانند داستان شرکت شما را به‌گونه‌ای بیان کنند که برای بازار جذاب باشد و تمایزی برای محصولات شما ایجاد کند.

یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی باید درک کند که مفهوم و قصه چگونه باید در مراحل مختلف بازاریابی تا قیف فروش و همچنین در کانال‌های مختلف متفاوت باشد. محتوای سازگار و مرتبط، در بازاریابی مثل یک معجزه عمل می‌کند.

درست است که مفاهیم خلاقانه به شما کمک می‌کنند برجسته شوید، اما توانایی اجرای این ایده‌ها نیز مهم است. درحالی‌که فیلم‌نامۀ خود را تدوین می‌کنید یا در مورد ایدۀ اولیۀ تیزر صحبت می‌کنید، به قابلیت اجرا و شدنی بودن آن نیز فکر کنید.

4. خلاقیت و تمرکز بر زیبایی‌شناسی و دیزاین

در نهایت، عنصری که تیزر شما را برجسته می‌کند، خلاقیت است. شما به تیمی نیاز دارید که خارج از چارچوب فکر کنند و مرزها را زیر پا بگذارند. یک ایدۀ تازه و جذاب در ساخت تیزر، احتمالاً مشتری را بیش از هر فعالیت بازاریابی دیگری جذب خواهد کرد.

علاوه بر خلاقیت، تیم‌های تبلیغاتی حرفه‌ای همیشه طرحی متفکرانه و زیبا در ذهن خود دارند. آن‌ها در ساخت تیزرهای تبلیغاتی سعی می‌کنند با انتقال انرژی خاصی به مخاطبین، آن‌ها را به مصرف محصولات شما وادار کنند. این موضوع با تمرکز بر عوامل مختلفی اجرا می‌شود. از روان‌شناسی رنگ در ساخت تیزر گرفته تا موسیقی و قاب‌بندی‌ها، همه‌وهمه باید به‌دقت انتخاب و طراحی شوند.

این‌گونه است که اثربخشی استراتژی‌ها و کمپین‌های بازاریابی شما افزایش می‌یابد. ازاین‌رو مهم است که شرکت تبلیغاتی که با آن‌ها همکاری می‌کنید، نحوۀ استفاده از عناصر زیبایی‌شناسانه را به‌گونه‌ای درک کنند که واقعاً با بازار هدف شما مطابقت داشته باشد. البته علاوه بر درک و شناخت، باید نحوۀ به‌کارگیری این عناصر را نیز بدانند.

موفق‌ترین سازندگان تیزر، به کسب تخصص در جدیدترین ابزارها و فناوری‌های روز ساخت ویدئو توجه می‌کنند. آنها دائماً عملکرد کارگردانان بزرگ دنیا را مرور می‌کنند. همچنین تحقیقاتی را انجام می‌دهند تا تعیین کنند کدام سبک تیزرها در کدام صنایع مؤثرتر هستند.

5. شناخت مشتری شما

یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی باید بر اصول جذب، تعامل و حفظ مشتریان مسلط باشد. این امر با کسب دانش از مشتری و بازار هدف شما انجام می‌شود. یک شرکت تبلیغاتی حرفه‌ای می‌داند که تمرکز اصلی مفهوم ویدئو، باید برطرف‌کردن نیازهای مخاطبان و ارائه ارزش کسب‌وکار شما باشد. حال چطور می‌توان در تیزر به برطرف‌کردن نیازهای مشتریان پرداخت؟ وقتی درست آن‌ها را بشناسیم.

شرکتی که با آن همکاری می‌کنید؛ باید نیازها و خواسته‌های مشتریان شما را در اولویت قرار دهد و کمپین‌های بازاریابی ویدئویی را در اطراف آن ایجاد کند. زیرا شناخت و برطرف‌کردن نیاز مشتری است که موفقیت و اعتبار یک نام تجاری را تضمین می‌کند.

6.تمرکز بر رشد کسب‌وکار و افزایش درآمد شما

متأسفانه برخی شرکت‌های تبلیغاتی فقط بر استفاده از بازیگران خوش‌چهره یا مناظر زیبا تمرکز می‌کنند. این شرکت‌ها فراموش می‌کنند که تمرکز اصلی باید بر رشد کسب‌وکار و افزایش درآمد شما باشد. نه معرفی خودشان به‌عنوان یک تیزرساز ماهر!!

تیم‌های باتجربه می‌دانند که هدف نهایی هرگونه فعالیت بازاریابی، خلق رشد تجاری و افزایش مشارکت کاربران و بهبود درآمد است. به‌این‌ترتیب، آن‌ها فراتر از ساخت تیزر فکر می‌کنند و اهداف تجاری و درآمد طولانی‌مدت شرکت شما را در اولویت قرار می‌دهند. زمانی که تمرکز تیم تبلیغاتی بر رشد کسب‌وکار و افزایش درآمد شما باشد، از به‌کارگیری عناصر بیهوده و پرخرج در ویدئو خودداری می‌کند.

یک آژانس بازاریابی موفق، فرایندهای واقعی ساخت تیزر را قبلاً امتحان کرده است. به این معنی که کسب‌وکار شما قرار نیست محل آزمون و خطای آن‌ها باشد. این خصوصیت به شرکت تبلیغاتی کمک می‌کند وعده‌های خود را واقعاً عملی کند و تیزر را در مهلت مقرر تحویل دهد.

یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی، در تصمیم‌گیری‌هایش سریع و به‌موقع عمل می‌کند. اگر می‌خواهید بهترین باشید، باید افرادی را استخدام کنید که درک هنری بالایی داشته باشند تا بتوانند در شرایط سخت، به طور غریزی تصمیم بگیرند. قدرت تصمیم‌گیری قوی آن‌ها را قادر می‌سازد تا تصمیم مناسب را در زمان مناسب بگیرند و شما را در باتلاق‌های مالی گرفتار نکنند.

7.اعتقاد به یادگیری و آموزش مداوم

صنعت تبلیغات هرگز ثابت نمی‌ماند. این صنعت دائماً در حال پیشرفت و دگرگونی است. به‌این‌ترتیب، یک شرکت قابل‌اعتماد در زمینۀ ساخت تیزر تبلیغاتی نباید درجا بزند. شما با مراجعه به رزومه و سابقۀ شرکت تبلیغاتی موردنظر، باید ببینید که آن‌ها نسبت به روزهای ابتدایی فعالیت خود چقدر تغییر کرده‌اند؟ آیا ترندهای روز را در تیزرهای خود وارد کرده‌اند؟ آیا سبک‌هایی مانند استاپ‌موشن و موشن‌گرافیک را جدی گرفته‌اند؟

تیم‌های تبلیغاتی حرفه‌ای باید به طور مداوم بر کانال‌ها، بسترها، نظریه‌ها و فناوری‌های جدید تسلط داشته باشند تا از دسترسی مشتریان خود به جدیدترین و مؤثرترین نوآوری‌ها اطمینان حاصل کنند.

8. یک تیم پرشور و مشتاق

موفقیت یک تیم تبلیغاتی به مهارت و موفقیت کارکنان آن بستگی دارد. افراد حاضر در شرکت موردنظر شما باید به‌خوبی با هم کار کنند و نقش‌های فردی یکدیگر را درک کنند. همچنین بتوانند برای ایفای این نقش‌ها به یکدیگر تکیه کنند. مثلاً یک فیلم‌بردار یا کارگردان هنری، باید ارتباط خوبی با تدوینگر داشته باشد و تا حدودی با سلیقۀ او آشنا باشد.

بنابراین افراد حاضر در تیم تبلیغاتی، تأثیر زیادی بر کمپین بازاریابی ویدئویی شما دارند. چراکه آن‌ها نیروی محرکۀ تمام کمپین‌ها، فناوری‌ها و استراتژی‌های شما هستند. برای این منظور، ما توصیه می‌کنیم با تیمی همکاری کنید که افراد آن پرشور، مشتاق و خلاق باشند. درعین‌حال واقعاً عاشق بازاریابی و تبلیغات باشند و از ریسک‌کردن و ساخت تیزرهای جسورانه برای دستیابی به بیشترین تأثیر ممکن، نترسند.

افراد مبتکر می‌توانند از فناوری و منابعی که در اختیار دارند نهایت استفاده را ببرند. این را همیشه به یاد داشته باشید؛ کسانی که متفاوت فکر می‌کنند، به رشد تجارت شما کمک می‌کنند. استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال مدرن، به نوآوری در نگرش و تفکر نیاز دارد.

علاوه بر موارد فوق، افراد حاضر در تیم تبلیغاتی باید قادر به برقراری ارتباط مناسب و مطلوب با شما باشند. آن‌ها به‌خوبی باید به حرف‌های شما گوش دهند و از زوایای هویت برند شما آگاهی یابند. اگر یک تیم تبلیغاتی مدام کار خودش را بکند و برای اهداف شما احترامی قائل نباشد، تیزر حاصل تأثیر زیادی در رشد برند نخواهد داشت.

ممکن است شما نیز جزو افرادی باشید که هنوز به طور کامل به میزان اهمیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن‌ها در دنیای امروز پی نبرده‌­اید.درباره طراحی رابط کاربری اپلیکیشن بیشتر بخوانید.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم با ویژگی‌های یک شرکت قابل‌اعتماد برای ساخت تیزر تبلیغاتی آشنا شویم. در ابتدا گفتیم که حضور آنلاین و تخصص دیجیتالی، معیاری است که به‌هیچ‌وجه نباید از آن صرف‌نظر کنید. چراکه بدون تخصص در این حوزه، تیزرهای شما راه به جایی نخواهند برد.

در ادامه دیدیم که خصوصیاتی مانند توانایی آنالیز نتایج ویدئو، تسلط بر طراحی و زیبایی‌شناسی و همچنین داشتن افرادی خلاق و حرفه‌ای از دیگر ویژگی‌های یک تیم تبلیغاتی حرفه‌ای هستند.

اگر شما نیز با اهمیت بالای ساخت تیزر و به‌طورکلی کمپین‌های ویدئویی آشنا هستید، پیشنهاد می‌کنیم هرچه زودتر فعالیت‌های خود را در این حوزه آغاز کنید. تیم اسپایرل با بهره‌گیری از دانش و تجربۀ خود در ساخت تیزرهای موفق، آمادۀ همکاری با شماست. اگر به فکر ساخت تیزرهایی متفاوت و ساختارشکن هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوالات پر تکرار

این شرکت علاوه بر اشراف بر صفرتاصد ساخت تیزر تبلیغاتی، برای ساخت یک تیزر کارآمد، لازم است بر بخش‌های دیگر مرتبط با بازاریابی نیز مهارت داشته باشد. این مهارت‌ها عبارت‌اند از:

  • کمپین‌های بازاریابی از طریق ایمیل
  • استراتژی‌های شبکه‌های اجتماعی
  • توسعۀ وب‌سایت
  • استراتژی تولید محتوا و سئو
  • اتوماسیون بازاریابی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.